HORN, 1 par, antilop.

HORN, 1 par, antilop.
2358047. HORN, 1 par, antilop.

Längd ca 77 cm.

Ytslitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 77 cm.

Ytslitage. Repor och fläckar.

Antal besök: 220