HÖGTALARE, 2 st, Jamo Art, Danmark, 2000-tal.

2358031. HÖGTALARE, 2 st, Jamo Art, Danmark, 2000-tal.

Höjd ca 34 cm
Bredd ca 40 cm.

Bruksslitage, skyddsskivan lös. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 34 cm
Bredd ca 40 cm.

Antal besök: 2 337