SIXTEN WAHLGREN. "Gryning", olja på pannå, montage, signerad.

235792. SIXTEN WAHLGREN. "Gryning", olja på pannå, montage, signerad.

17 x 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

17 x 33 cm.

Antal besök: 1 741