HALLAMPOR MED PRISMOR, 3 st, 1900-talets slut.

23579. HALLAMPOR MED PRISMOR, 3 st, 1900-talets slut.

Diameter 20, höjd 24 cm.

Obetydligt slitage, enstaka prismor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 20, höjd 24 cm.

Antal besök: 2 300