235779. SKULPTUR i glas, vindruvsklase, Gunnel Sahlin, signerad Kosta Boda artistcollection G, Sahlin 99027.
Klar, blå och grön glasmassa.
Längd 21 cm.
Signerad Kosta Boda artist collection G, Sahlin 99027.
Etikettmärkt Kosta Boda
Gunnel Sahlin föddes 1954 i Umeå.
Bruksskick.