SKULPTUR i glas, vindruvsklase, Gunnel Sahlin, signerad Kosta Boda artistcollection G, Sahlin 99027.

235779. SKULPTUR i glas, vindruvsklase, Gunnel Sahlin, signerad Kosta Boda artistcollection G, Sahlin 99027.

Klar, blå och grön glasmassa.
Längd 21 cm.
Signerad Kosta Boda artist collection G, Sahlin 99027.
Etikettmärkt Kosta Boda

Gunnel Sahlin föddes 1954 i Umeå.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klar, blå och grön glasmassa.
Längd 21 cm.
Etikettmärkt Kosta Boda

Bruksskick.

Antal besök: 2 278