BABYKORG, 1900-tal.

BABYKORG, 1900-tal.
2357721. BABYKORG, 1900-tal.

Korg i flätad rotting. Benställning i målat trä. Längd ca 90, höjd 75 cm.

Ytslitage. Repor och märken. Textilier med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
2357721. BABYKORG, 1900-tal.

Antal besök: 223