CANON EOS 1000F, analog systemkamera, 1990-tal.

2357526. CANON EOS 1000F, analog systemkamera, 1990-tal.

Med objektiv Canon Ultrasonic Zoom Lens EF 35-80 mm, F:4-5.6.
Manual medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Manual medföljer.

Bruksslitage.

Antal besök: 512