WILHELM HENNING. Göteborgsmotiv, olja på duk, signerad.

235750. WILHELM HENNING. Göteborgsmotiv, olja på duk, signerad.

28 x 22 cm.

Något bucklig.

Wilhelm Henning (1899–1955)

Gör en kostnadsfri värdering!

28 x 22 cm.

Något bucklig.

Wilhelm Henning (1899–1955)

Antal besök: 1 258