BERTIL BERG. Komposition, litografi, signerad HC.

235742. BERTIL BERG. Komposition, litografi, signerad HC.

Bildyta 64 x 47 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 64 x 47 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 258