BENGT LANDIN. Komposition, olja på duk, signerad.

235735. BENGT LANDIN. Komposition, olja på duk, signerad.

50 x 68 cm.

Hål i duken.

Bengt Landin (Född 1933)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 68 cm.

Hål i duken.

Bengt Landin (Född 1933)

Antal besök: 1 239