SKÄNK, vitmålad, 1900-talets första hälft.

235706. SKÄNK, vitmålad, 1900-talets första hälft.

Längd ca 170, bredd 53, höjd 105 cm.

Slitage, märken, senare bemålning, smärre färgbortfall.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 508