SAMESKED, silver, Karl Stenudd, 1937. Vikt 26 gram.

235692. SAMESKED, silver, Karl Stenudd, 1937. Vikt 26 gram.

Graverad dekor av same och ren. Förgyllt skedblad.
Längd 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 15 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 5 288