ADRIANUS BLEYS. Fiskare lagar nät. Olja på duk. Signerad Adri Bleys.

23568. ADRIANUS BLEYS. Fiskare lagar nät. Olja på duk. Signerad Adri Bleys.

39 x 29 cm.

Smärre fläckar, oxiderad. Duken med smärre bubblor.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 29 cm.

Antal besök: 2 540