2356736. VAUXHALL, bilbroschyrer, 1950-tal.
19 st broschyrer/foldrar/reklamblad med från bilmärket Vauxhall.
Dubbletter förekommer, samma trycksak kan finnas med olika språk.
Varierade utgivningsländer.
Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.
Varierade utgivningsländer.
Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.