2356690. FORD, lastbilsbroschyrer, 1950-tal.
20 st broschyrer/foldrar/reklamblad med bussar och lastbilar från bilmärket Ford.
Dubbletter förekommer, samma trycksak kan finnas med olika språk.
Varierade utgivningsländer.
Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.
Varierade utgivningsländer.
Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.