FORD, lastbilsbroschyrer, 1950-tal.

2356690. FORD, lastbilsbroschyrer, 1950-tal.

20 st broschyrer/foldrar/reklamblad med bussar och lastbilar från bilmärket Ford.
Dubbletter förekommer, samma trycksak kan finnas med olika språk.
Varierade utgivningsländer.

Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.

Tema

Bilbroschyrer och bensinmacksmemorabilia

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierade utgivningsländer.

Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.

Tema

Antal besök: 249