KRUKOR, 6 st, keramik, Höganäs samt PALL, pärlbrodyr.

235599. KRUKOR, 6 st, keramik, Höganäs samt PALL, pärlbrodyr.

Höjd ca. 10-27 cm.

Slitage.En kruka sprucken. Pall med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 10-27 cm.

Antal besök: 787