2355974. FORD, bilbroschyrer, 1970-tal.
Ett parti broschyrer/foldrar/reklamblad från bilmärket Ford.
Dubbletter förekommer, samma trycksak kan finnas med olika språk.
Varierade utgivningsländer.
Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.
Varierade utgivningsländer.
Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.