VEDKAP, "Scheppach HS 410 Special Edition", 2000-tal.

2355961. VEDKAP, "Scheppach HS 410 Special Edition", 2000-tal.

Längd ca 82, höjd ca 110 cm.
Medföljer bruksanvisning.

Bruksslitage. Repor, märken, ytrost. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 82, höjd ca 110 cm.
Medföljer bruksanvisning.

Antal besök: 666