AXEL LINDMAN. Landskap. Olja på duk. Stämpelsignerad a tergo Axel Lindmans sterbhus 1930.

23559. AXEL LINDMAN. Landskap. Olja på duk. Stämpelsignerad a tergo Axel Lindmans sterbhus 1930.

38 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 55 cm.

Antal besök: 1 729