2355832. TRIUMPH, bilbroschyrer, 1960/70-tal.
39 st broschyrer/foldrar/reklamblad från bilmärket Triumph.
Dubbletter förekommer, samma trycksak kan finnas med olika språk.
Varierade utgivningsländer.
Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.
Varierade utgivningsländer.
Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.