2355707. FORD, bilbroschyrer, 1940/50-tal.
18 st broschyrer/foldrar/reklamblad från bilmärket Ford, flera storformat.
Dubbletter kan förekomma, samma trycksak kan finnas med olika språk.
Varierade utgivningsländer.
Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.
Varierade utgivningsländer.
Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.