KONSOLBORD, träskuret, 1800-tal.

23557. KONSOLBORD, träskuret, 1800-tal.

Längd 85, bredd 31, höjd 50 cm.

Bruksslitage, saknar stenskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 985