BP/SHELL, overall, skjorta, t-shirts, 1970-tal.

2354659. BP/SHELL, overall, skjorta, t-shirts, 1970-tal.

BP, overall, storlek 52.
Shell, skjorta, storlek XL.
BP, T-shirt, storlek XL.

Bruksslitage.

Tema

Bilbroschyrer och bensinmacksmemorabilia

Gör en kostnadsfri värdering!

BP, overall, storlek 52.
Shell, skjorta, storlek XL.
BP, T-shirt, storlek XL.

Bruksslitage.

Tema

Antal besök: 421