KLISTERMÄRKEN, 1970-tal.

KLISTERMÄRKEN, 1970-tal.
2354619. KLISTERMÄRKEN, 1970-tal.

Ett parti med diverse klistermärken från 1970-talet.

Bruksslitage.

Tema

Bilbroschyrer och bensinmacksmemorabilia

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Tema

Antal besök: 396