2354579. SETRA, bussbroschyrer, 1990/2000-tal.
Ett parti broschyrer/foldrar/reklamblad från busstillverkaren Setra.
Dubbletter förekommer, samma trycksak kan finnas med olika språk.
Varierade utgivningsländer.
Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.
Varierade utgivningsländer.
Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.