2354565. VOLVO, bussbroschyrer, 1990/2000-tal.
Ett parti med broschyrer/foldrar/reklamblad med bussar från bilmärket Volvo.
Dubbletter kan förekomma, samma trycksak kan finnas med olika språk.
Varierade utgivningsländer.
Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.
Varierade utgivningsländer.
Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.