LLUÍS CANALS. Anmärkning.

LLUÍS CANALS. Anmärkning.
2354437. LLUÍS CANALS. Anmärkning.

Akvarell på papper
Signerad, dedikerad och daterad 1947
32,2x25,4 cm.

Oxidation.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvarell på papper
32,2x25,4 cm.

Oxidation.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 148