SAAB, bilbroschyrer, 1970-tal.

2354242. SAAB, bilbroschyrer, 1970-tal.

Drygt 100 st bilbroschyrer/bilfoldrar/reklamblad från bilmärket Saab, alla 1970-tal.
Dubbletter kan förekomma, samma trycksak kan finnas med olika språk.
Varierade utgivningsländer.

Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.

Tema

Bilbroschyrer och bensinmacksmemorabilia

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierade utgivningsländer.

Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.

Tema

Antal besök: 1 083