2354242. SAAB, bilbroschyrer, 1970-tal.
Drygt 100 st bilbroschyrer/bilfoldrar/reklamblad från bilmärket Saab, alla 1970-tal.
Dubbletter kan förekomma, samma trycksak kan finnas med olika språk.
Varierade utgivningsländer.
Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.
Varierade utgivningsländer.
Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.