ERIK LUNDGREN. Göteborg hamn, olja på duk, signerad.

235418. ERIK LUNDGREN. Göteborg hamn, olja på duk, signerad.

54 x 62cm.

Slitage på duk samt mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 62cm.

Antal besök: 1 311