2354137. VAUXHALL, bilbroschyrer, 1990/2000-tal.
Ett parti med blandade bilbroschyrer och bilfoldrar från bilmärket Vauxhall.
Dubbletter förekommer, samma trycksak kan finnas med olika språk.
Varierade utgivningsländer.
Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.
Varierade utgivningsländer.
Varierat bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.