MINNESTAVLA, 1800-talets slut.

23541. MINNESTAVLA, 1800-talets slut.

Minne över Beata Larsson samt Anders Larsson, 1826-1876. Blomsterkrans och sidenband monterade i monter med träram, förgylld samt bronserad. 72x64 cm.

Minder slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Minder slitage.

Antal besök: 889