DAMARMBANDSUR, Seiko, 1990-tal.

2353849. DAMARMBANDSUR, Seiko, 1990-tal.

I box. Ca. 18 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

I box. Ca. 18 mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 613