GALGAR, 8 st. Tygbeklädda, 1900-tal.

235368. GALGAR, 8 st. Tygbeklädda, 1900-tal.

Galgar, klädda i rött sammetstyg och guldfärgade kantband
Längd 43 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 43 cm.

Smärre bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 168