ARMBANDSUR, Oris Williams F1 Team.

2353669. ARMBANDSUR, Oris Williams F1 Team.

Boett i stål
Automatiskt urverk
Boett diameter 45 mm
25 Jewels
Kaliber 673

Original etui och ny armbandslänk medföljer.

Bruksslitage
Skador på ring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boett i stål
Automatiskt urverk
Boett diameter 45 mm
25 Jewels
Kaliber 673

Bruksslitage
Skador på ring.

Antal besök: 774