SOFFBORD, Tove & Edvard Kindt-Larsen, Säffle Möbelfabrik, 1950/60-tal.

235354. SOFFBORD, Tove & Edvard Kindt-Larsen, Säffle Möbelfabrik, 1950/60-tal.

Med tillhörande bricka och schackbräde.
Stämplat.
Längd 138, Bredd 64, Höjd 51 cm.

Åldersslitage.
Något skevt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplat.

Åldersslitage.
Något skevt.

Antal besök: 915