EMALJSKYLT, Shell Bensin, 1950-tal.

2353486. EMALJSKYLT, Shell Bensin, 1950-tal.

Mått 22x100 cm.
Utåtbuktande.

Slitage, skador.

Tema

Bilbroschyrer och bensinmacksmemorabilia

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 22x100 cm.
Utåtbuktande.

Slitage, skador.

Tema

Antal besök: 1 616