ESTER HAAG. Flicka, olja på pannå, signerad E. Haag.

2352993. ESTER HAAG. Flicka, olja på pannå, signerad E. Haag.

54 x 37 cm.

54 x 37 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
T17 - Tavlor 17
Antal besök: 38

Andra intressanta föremål