GRÄDDSNIPA och SOCKERSKÅL, silver, GEWE, 1960-tal.

235271. GRÄDDSNIPA och SOCKERSKÅL, silver, GEWE, 1960-tal.

Höjd ca 7 resp. 4,5 cm. Total vikt ca 172 g.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 863