KARMSTOLAR, 1 par, orientaliska, 1900-tal.

23523. KARMSTOLAR, 1 par, orientaliska, 1900-tal.

Rikt skuren dekor, höjd 129 resp. 125 cm.

Slitage, dekorskada på ett armstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 986