RULLBORD, 1900-talets mitt.

RULLBORD, 1900-talets mitt.
235216. RULLBORD, 1900-talets mitt.

Längd 55, bredd 41, höjd 77 cm.

Ålders och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders och bruksslitage.

Antal besök: 1 044