MADELEINE PYK. Komposition med figurer, färglitografi, signerad och numrerad 254/310.

235214. MADELEINE PYK. Komposition med figurer, färglitografi, signerad och numrerad 254/310.

Bildyta 45 x 40 cm.

ej examinerad ur ram.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 45 x 40 cm.

ej examinerad ur ram.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Antal besök: 1 043