HENRI MORELL. Exotiskt kvinna, olja på duk, signerad.

235213. HENRI MORELL. Exotiskt kvinna, olja på duk, signerad.

45 x 37 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 37 cm.

Antal besök: 5 927