FÄSTMANSSOFFA, nyrokoko, 1800-tal.

23521. FÄSTMANSSOFFA, nyrokoko, 1800-tal.

Röd klädsel, längd 121 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd klädsel, längd 121 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 189