DÖRR, furu, 1800-tal.

DÖRR, furu, 1800-tal.
2351658. DÖRR, furu, 1800-tal.

Järnbeslag
171 x 88 cm.

Åldersrelaterat slitage. Lås saknas. Handtag saknas. Skador så som sprickor mm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Järnbeslag
171 x 88 cm.

Antal besök: 302