KNAPPDRAGSPEL, "Maestoso", Hagström. 1900-tal.

235164. KNAPPDRAGSPEL, "Maestoso", Hagström. 1900-tal.

I väska. Längd 47, bredd 37 cm. Serienummer 370043.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 917