ATIENNEHYLLOR, 2 st, 1900-tal.

235138. ATIENNEHYLLOR, 2 st, 1900-tal.

Längd 55, bredd 29, höjd 151 cm.
Längd 59, bredd 24, höjd 95 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 781