Garpenhus Auktioner
Mattor & Textil
Mattor
RYAMATTA, stiliserad dekor av löv, 1960/70-tal.
235063. RYAMATTA, stiliserad dekor av löv, 1960/70-tal.
170x120 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
170x120 cm.
Bruksskick.
Garpenhus Auktioner
886