Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
EMIL LINDGREN. Musselplockerskor på strand i Bretagne. Olja på duk, signerad.
2350635. EMIL LINDGREN. Musselplockerskor på strand i Bretagne. Olja på duk, signerad.
73 x 90 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
73 x 90 cm.
Göteborgs Auktionsverk
531