235034. MATSALSMÖBEL, 7 delar, Ekornes, mahognyfaner, 1900-/2000-tal.
Bord med 2 iläggsskivor, 6 stolar.
Höjd 72, längd 145, bredd 1047 cm.
Stlar med stoppad rygg och sits, tygklädda.
2 iläggsskivor, 107x50 cm.
Obetydligt slitage, någon smärre repa på iläggsskiva.