SATSBORD, 3 delar, teak, 1900-talets mitt.

235015. SATSBORD, 3 delar, teak, 1900-talets mitt.

Största bordets längd 49, bredd 36,5, höjd 50 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 595